Přihláška / Startovní listina 2022

Přihláška Velká cena Temelína 2022

Přihlášky přes internet byly ukončeny. Další možnost bude v kanceláři závodu.

Startovní listina Velká cena Temelína 2022

St. č. Jméno Ročník Klub AMČR Sobota Neděle Elite Tričko Stav
275 Adámková Dana 1980 Diablo sport Český Krumlov Z
Auterský Václav 1988 Radynebike.cz B
276 Baarová Petra 1998 SpectrumBike Racing Západočeská univerzita v Plzni Z Z
5 (UAC) Baier Jiří 1984 AC Sparta Praha cycling akademie B B
Baťek Václav 1980 www.RadyneBike.cz C
Bébr Milan 1995 Říčany A
325 (UAC) BĚHOUNEK Michal 1967 Veloservis Team D
227 Belfín JIří 1975 KOVO Belfín cyklo team C C
312 (UAC) Beránek Milan 1981 Varta C C
BITTMAN Marek 1969 KOVO Praha D
Blažek Jiří 1961 Ski Nordic Mariánské Lázně E
214 Boubal Martin 1984 Hello CTW B B
Bouchal Ivo 2004 R10 M4
Bouzek Filip 2005 Lawi junior team M4
Brňák Jan 1996 AC Sparta Praha Cycling Škoda Auto Vysoká škola, Mladá Boleslav A A
Bruckner Filip 2006 Brilon racing team M3 M3
Buček Ondřej 1980 C
Buchinger Ivan 1979 C
3 (UAC) Cupl Thomas 1983 Xeelo Cycling Team B B
Čechura Ondřej 1982 AXON SPORT TEAM C
Červeny Petr 1973 C M
Červený Patrik 2003 M1
501 (UAC) Doležalová Hana 1977 AC Sparta Praha Z Z
228 Doubek Miloš 1981 SpectrumBike Racing C C
Doubek Matyáš 1999 FUJ Team Ftvs A
Dovolil Josef 2005 BRILON RACING TEAM MB M4
Drábek Zdeněk 1978 DZ BEX CYCLING TEAM C C
337 (UAC) Dubitzký Pavel 1964 PCK Louda D
Durňák Miloslav 1977 C
Dušek Roman 1997 M1
202 Dychtl Michal 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens A
Fanderlik David 2002 UNLIMITED KM TRADING CZ A
Fessl Tomáš 1981 AC Sparta Praha Cycling Akademie C
Fiala Jiří 2007 M1 M
Filip Martin 1976 C L
203 Filip Jakub 1994 SpectrumBike Racing A
Fitzinger Patrick 1995 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl A
278 Foltová Helena 1979 RPR Římov Z
509 (UAC) Fučík Josef 1954 Rohozec Amulet team E E
Gänsel Petr 1981 UNLIMITED KM TRADING CZ C
Gaubitzer Michael 1983 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl B
47 (UAC) Gdula Tomáš 1997 Fox Media A A
Glänzner Dominik 2002 CYCLI.CZ TEAM MU FSpS A
Goj Tomáš 1997 TT LOKO BEROUN Pedf UK A
Gýna Martin 2006 SportRaces Cycling Team M3 M3
Hák Jakub 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team M4 M4
315 (UAC) Halík Jaroslav 1971 Veloservis Team D
Helcl Radim 2001 A
Helis Luděk 1996 Rafkarna IDEA Cycling Team MU FSpS A
230 Hlaváč Jan 1979 Čistý Sport C
365 (UAC) Holovej Jan 1972 Active Tour Team D D
Holubová Tereza 1993 Holoubek racing Z
Homolka Ondřej 1977 SC Radotín Praha C L
Honsa Antonín 2003 AC SPARTA PRAHA CYCLING TEAM UK FTVS A A
Horky David 1973 RC-H 1919 Nürnberg C
301 (UAC) Horváth Miroslav 1976 AC Sparta Praha cycling akademie C C
Horyna Vlastimil 2005 Lawi junior team M4 M4
Hořejší Josef 1995 Jája - Grill Míšov Team A
Hřibal Rostislav 1991 B
Hudec David 2001 CYCLI.CZ TEAM MENDELU A
Huk Jan 1987 Celtic THK B
Hyšpler Robin 1986 Prodoli racing team M1
13 (UAC) Charvát Ondřej 1988 Tama Královice B B
Chmelík Martin 1980 C
20 (UAC) Janovský Petr 1984 B
Januška David 1997 UNLIMITED KM TRADING CZ A
522 (UAC) Jermolajev Igor 1962 CK Vinohradské Šlapky E E
249 Ježek Kamil 1968 CK Kramolín D D
529 Jiří Halamka 1964 CK Kramolín D
250 Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička Litvínovice D D M
618 Jiřik Zdeněk 1959 bikesportmohelnice E M2
372 (UAC) Jiřinec Jiří 1981 CK Vinohradské Šlapky C C
306 (UAC) Jonášek Jan 1975 Active Tour Team C C
207 Joza Miroslav 1995 Kovo Belfín cyklo team A
232 Juráň Karel 1974 Diablo sport Český Krumlov C
396 (UAC) Kadaně Jan 2004 Stark Cycling Team M4 M4
204 Kaisler Jan 2002 Spectrumbike Racing VŠE v Praze A A
Kerpl Lukáš 1985 CK Vinohradské Šlapky B B
209 Koblic Radek 1993 Hello CTW A
Kocurek Jaroslav 1981 C
Kolaja Petr 2000 Muni sport MU FSpS A
Kolín Pavel 1977 Joko cykloteam Vysoký Chlumec M2 L
8 (UAC) Kollert Michal 1984 Xeelo Cycling Team B
512 (UAC) Koloc Josef 1943 KCL Kooperativa-Svijany E
Konopásek Tomáš 2002 SportRaces Cycling Team A A
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice B M1 L
Kopecký Štěpán 2002 LAWI Stars - GIANT A
289 Korcak David 1971 D D L
Košecová Miroslava 1984 Čistý Sport Z2
505 (UAC) Krajčík Josef 1950 Dexter Cycling E E
503 (UAC) Král Josef 1954 Kbely cycling team E E
234 Krátký Vladan 1973 Cyklo Jiricka C M2
Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR M3
252 Kříž Jiří 1968 Cyklo Jiřička D D
Kuba Jakub 2005 TEAM DUKLA PRAHA M4 M4
375 (UAC) Kubelka Adam 2005 Stark cycling team M4 M4
Kubík Lukáš 1978 SV Sachsen 90 Werdau C
Kubíková Nikola 2005 Author Team Stupno Z2
210 Kudlák Tomáš 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens A A
303 (UAC) Kuchař Přemysl 1977 AC Sparta cycling akademie C C
Kuchař Pavel 1983 B
211 Kuneš Lukáš 1995 VSK Humanita Praha A A
215 Kůrka Tomáš 1986 Rohde & Schwarz B B
Kvasničková Eliška 2004 SportRaces Cycling Team Z Z
Lacina Petr 1973 CK Kramolín C
Lehner Pavel 1979 Ck Vinohradské šlapky C
216 Litvan Michal 1989 IDDQD B B
235 Lorenc Erik 1981 SpectrumBike Racing C
Lukeš Jan 2004 Willebrord Will Vooruit (NL) M4
Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov JU ZSF Z
Machát Jakub 2004 KC SLAVIA PRAHA M4
236 Majer Robert 1976 CK Kramolín C
271 Majer Karel 1956 CK Kramolín E
Marek David 1975 Agro Kolín C
Mastík Jaroslav 1974 C XL
279 Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička Z Z
253 Matoušek Bohumil 1970 CK-Kramolín D D
Mayer Jakub 2005 KC Slavia Praha M4 M4
395 (UAC) Mencl Pavel 1966 PCK Louda D
Michálek Šimon 2005 Titantrilife M1 M
254 Míka Oldřich 1968 galaxy cyklo švec D D
Miklošín Matyáš 2005 Lawi junior team M4 M4
237 MIKULÁŠEK Michal 1981 CK Kralomín C C
Mikuš Marian 1981 C C
280, 329 (UAC) Milec Jiřincová Jana 1986 Z Z
377 (UAC) Miller Milan 1982 Tama Královice C C
217 Mlynář Jan 1988 Cyklo Jiřička B M1
218 Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis B
367 (UAC) Němeček Josef 1978 CK Vinohradské Šlapky C
Neruda Martin 1977 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM C
366 (UAC) Neubauer Radim 1977 Haven Team C
Nosková Nikola 1997 Lawi junior team Z
Novák Filip 2007 Tufo Pardus Prostějov M3 M3
255 Novák Vladimir 1972 Hůrka D D
256 Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha D D
308 (UAC) Pacovský Tomáš 1972 Dexter Cykling D D
Papáček Aleš Manuel 2003 R10 A
Páv Tomáš 1971 KOVO Praha D
Pavlík Petr 1991 UNLIMITED KM TRADING CZ B
Pavlišen Petr 1999 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE A
343 (UAC) Pavlů Karel 1973 C C
257 Pechouš Miroslav 1966 Cyklo Olympia Hrdějovice D D
272 Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička E E L
Pěnkava Milan 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně M2
Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning Klub C
333 (UAC) Pícha Jan 1975 KCL Kooperativa Svijany C C
Píša Václav 1978 Veloclub Cirkl České Budějovice M2
220 Pivoňka Václav 1985 Spectrum bike B
239 Plechata Radek 1977 Velo club Tábor C
240 Ploner Robert 1977 RPR Římov C
Pospisil Jiri 2005 M4
Pospisil Jiri 1977 ROAD2KONA C
309 (UAC) Prager Karel 1963 CK Vinohradské Šlapky D D
Prchal Pavel 1959 SK Cyklosport Kern E
Profant Vladimir 1970 Týn nad Vltavou D
Prokeš Stanislav 1968 Cyklokramo Suchdol nad Odrou D D XL
Provazník Pavel 1985 B
Průcha Josef 1971 M2
Raichl Mikuláš 2002 Ústecké centrum cyklistiky Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem A A
282 Randová Iveta 1972 CK Kramolín Z
Rautner Friedrich 1972 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl D
Repa David 1986 M1
Rost Mikolas 1983 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl B
221 Rotbauer Tomáš 1983 Hello CTW B M1
504 (UAC) Rouča Karel 1951 TJ Slavia Karlovy Vary504 E E
Rubáš Zdenek 1967 AC SPARTA PRAHA CYCLING z.s. M2
Řeháček Jaroslav 1992 Rafkarna IDEA cycling team B M
Řehoř Jan 2005 SK Petřín Plzeň M4 M4
49 (UAC) Řezníček Jan 1984 kolacihal.cz B B
49 (UAC) Řezníček Jan 1984 kolačíhal.cz B
525 (UAC) Říha Josef 1959 Mastercam-loko Praha E M2
Říha Karel 1990 Železná Ruda M1
Sejkora Josef 1971 D
Sekyrka Tomáš 2001 M1
327 (UAC) Schäferová Pavlína 1997 SK Favorit Bílina Z
Sikora Martin 2000 ČVUT FEL A
Skřeček Robert 1962 CYCLING BRNO E
Slámová Denisa 2000 Cyklotrenink Ambis Z Z
259 Slaník Martin 1970 Lapierre Plzen D
Slaníková Nela 2004 RKCA Z
Smítka Radovan 1975 Expres CZ Tufo Team Kolín M2 L
Smolka Michal 1981 AMT Team C
Sondor Jozef 1980 Bike Centrum C
260, 332 (UAC) Strnad Ivo 1964 CKKV Praha D
Stropnický Ondřej 1987 Prodoli Racing Team B M1
Suchý Jaromír 1981 www.RadyneBike.cz C
326 (UAC) Sýkora Robert 1972 CK Vinohradské Šlapky D D
261 Šíma Jan 1970 PROMPT 2 servis D D
Šimeček David 2005 Cycling Academy Tábor M4
307 (UAC) Šindelár Ladislav 1976 Stark cycling team C C
Šíp David 1987 B M1
Šipčiak Miroslav 1977 C
298 Škvrna Karel 1992 MTB Šumava Riders B
381 (UAC) Šlajchrt Filip 1982 CK Kolokrám C
528 (UAC) Šmíd Luděk 1962 Lehká dětská kola & Cyklovrakoviště E E
Šolc Radek 1985 Cyklotrenink.com B
Šorm Jiří 1997 Head Cyklolive 1. Lékařská fakulta UK Praha A
292, 335 (UAC) Šrain Jiří 1979 Dexter Cycling C C
624, 515 (UAC) Šrejma Jiřǐ 1948 AXON Sport Team E E
342 (UAC) Štanc Milan 1976 CFC KLADNO C
Štědrý Daniel 1974 TRANS BRODY C
Štědrý Adam 2007 KOVO PRAHA M3
Štrupl Vit 1978 M2
316 (UAC) Šulc David 1973 Dexter Cycling C
Šůna Martin 1983 B
Šusta Jan 1985 Česká spořitelna B B
262 Švadlena Petr 1972 Velo club Tábor D
286 ŠVEC Libor 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor M4
Teclová Adéla 1999 Lf, MUNI Z Z
Thaler Juergen 1968 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl D
Todt Michal 1993 M1
Trčková Daniela 1998 Restore cycling FF UK Z
517 (UAC) Tutsch Jiří 1960 CKKV PRAHA E
Uhlir Lukas 1989 B M1
302 (UAC) Uličný Vladimír 1974 Xeelo Cycling Team C
Vacek Jan 2000 SPORTICUS team ČZU Fakulta životního prostředí A
Vaněk Jan 1994 A
Vaněk Michal 1979 PRODOLI RACING TEAM M2
Vaš David 1990 #tymdejvid B
243 Vávra Marek 1976 Sport-bike Strakonice C
313 (UAC) Vejvoda Josef 1963 AC Sparta Praha D
Vejvodová Pavlína 1989 SCK Asteria Dubí Z Z2
Velek Karel 1974 C
244 Viktora Jan 1978 Prodoli Racing team C
Vinšálková Tereza 1978 Hradecký Spinning Klub Z Z2
Vitouš Pavel 1989 KOVO Praha B
Vlachovský Michal 1987 KOLOFIX M1
Vlasák Jiří 1955 M2
2 (UAC) Vodák Martin 1987 Xeelo Cycling Team B B
318 (UAC) Vodička Václav 1972 CYCLING BRNO D
Vodrážka Vojtěch 2002 KC Hlinsko VUT A
222 Vochoska Jan 1999 CK Příbram Fany Gastro JU A A
Vojta Pavel 1975 Žižkovský tygři M2
53 (UAC) Vojtěch Jonáš 1989 LAWI Stars - GIANT B
Volf Martin 2002 AC Sparta Praha cycling Univerzita Karlova, lfp A
274 Vopat Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov E
245 Vopat Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov C
246 Voráček Jiří 1979 CK Kramolín C
Voráčová Naďa 1981 TUFO Pardus Prostějov Z
Votrubová Michaela 1996 Z2
368 (UAC) Vrbka Tomáš 1965 Cyklo ATOM D M2
Vyplel Jakub 1980 Author Team Stupno M2
392 (UAC) Zadáková Klára 1988 SportRaces Cycling Team Z
Zeman Jiří 1978 C
225 Zikmund Petr 1983 Hello CTW B B
Zikmund Arnošt 1990 ZIRA TEAM B M1
Zikmund Arnošt 1962 ZIRA TEAM E
Zikmundová Veronika 1994 ZIRA TEAM Z
383 (UAC) Živný Miroslav 1982 KCL Kooperativa-Svijany M2