Novinky

říjen 10 2022

Výsledky Otevřeného slávistického přeboru v časovkách 2022

10.října

Celkově se zúčasnilo 111 závodníků / 18 závodníků získalo body / 10 nejlepších bude odměněno 3. listopadu ve Strašnickém divadle.

Umístění Jméno Přímení Klub Body
1 Jakub Machát KC Slavia Praha 27
2 Karel Kopr KC Slavia Praha 25
3 Jiří Hledík KC Slavia Praha 15
4 Jan Kučera KC Slavia Praha 13
5 Jiří Šorm Head Cyklo Live 10
6 Martin Šichan 10
7 Zdeněk Drábek DZ Bex Cycling team 9
8 Alfons Plašil 9
9 Tomáš Gdula Fox Merida Team 8
10 Martin Vodák Xeelo Cycling team 7
11 Martin Hofhanzel 7
12 Miloš Doubek Spectrum Racing 6
13 Thomas Cupl Xeelo Cycling team 5
14 Marian Mikuš 4
15 Jiří Belfín KOVO Belfín 4
16 Ondřej Beran KC Slavia Praha 3
17 Michal Litvan IDDQD 2
18 Miroslav Horvát AC Sparta cycling akademie 1
19 Adam Kubelka Stark cycling team  
20 Ondřej Charvát Tama Královice  
21 Miroslav Pechouš Cyklo Olympia Hrdějovice  
22 Josef Němeček CK Vinohradské Šlapky  
23 Jiří Jiřinec CK Vinohradské Šlapky  
24 Petr Zikmund Hello CTW  
25 Přemysl Kuchař AC Sparta cycling akademie  
26 Tomáš Konopásek SportRaces Cycling Team  
27 Jakub Hák Jaroslav Kulhavý Cycling Team  
28 Jan Kaisler Spectrumbike Racing  
29 Martin Chmelík  
30 Mikuláš Raichl Ústecké centrum cyklistiky  
31 Jakub Mayer KC Slavia Praha  
32 Marek Vávra Sport-bike Strakonice  
33 Antonín Honsa AC SPARTA PRAHA CYCLING TEAM  
34 Pavel Vitouš KOVO Praha  
35 Vlastimil Horyna Lawi junior team  
36 Jan Jonášek Active Tour Team  
37 Jan Řehoř SK Petřín Plzeň  
38 Eliška Kvasničková SportRaces Cycling Team  
39 Matyáš Miklošín Lawi junior team  
40 Václav Vodička CYCLING BRNO  
41 Jiří Baier AC Sparta Praha cycling akademie  
42 Kamil Ježek CK Kramolín  
43 Filip Novák Tufo Pardus Prostějov  
44 Michal Rydval AC Sparta Praha  
45 Stanislav Prokeš Cyklokramo Suchdol nad Odrou  
46 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička Litvínovice  
47 Lukáš Kerpl CK Vinohradské Šlapky  
48 Jan Pícha KCL Kooperativa Svijany  
49 Jan Kadaně Stark Cycling Team  
50 Jana Milec Jiřincová  
51 Denisa Slámová Cyklotrenink  
52 Tomáš Rotbauer Hello CTW  
53 Robert Sýkora CK Vinohradské Šlapky  
54 Tomáš Krupička Trialigators  
55 Jan Šusta Česká spořitelna  
56 Bohumil Matoušek CK-Kramolín  
57 Vladan Krátký Cyklo Jiricka  
58 Filip Bruckner Brilon racing team  
59 Milan Miller Tama Královice  
60 Luděk Šmíd Lehká dětská kola & Cyklovrakoviště  
61 Miroslav Šipčiak  
62 Miloš Petr Hradecký Spinning Klub  
63 David Korčák  
64 Tomáš Kudlák Galaxy CykloŠvec Stevens  
65 Oldřich Míka galaxy cyklo švec  
66 Tomáš Vrbka Cyklo ATOM  
67 Karel Prager CK Vinohradské Šlapky  
68 Hana Doležalová AC Sparta Praha  
69 Jiří Šrain Dexter Cycling  
70 Ladislav Šindelár Stark cycling team  
71 Jan Holovej Active Tour Team  
72 Martin Gýna SportRaces Cycling Team  
73 Klára Zadáková SportRaces Cycling Team  
74 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov  
75 Tomáš Goj TT LOKO BEROUN  
76 Tomáš Pacovský Dexter Cykling  
77 Jiří Kříž Cyklo Jiřička  
78 Lukáš Uhlíř  
79 Josef Král Kbely cycling team  
80 Ivo Strnad CKKV Praha  
81 Milan Beránek Varta  
82 Milan Štanc CFC KLADNO  
83 Martin Kloub Trauma CB  
84 Iveta Randová CK Kramolín  
85 Tomáš Kůrka Rohde & Schwarz  
86 Michal Mikulášek CK Kralomín  
87 Petra Baarová SpectrumBike Racing  
88 David Šíp  
89 Karel Rouča TJ Slavia Karlovy Vary504  
90 Jan Šíma PROMPT 2 servis  
91 Jana Matlášková Cyklo Jiřička  
92 Daniela Trčková Restore cycling  
93 Jan Vopat Diablo sport Český Krumlov  
94 Kateřina Kloubová Trauma CB  
95 Zdeněk Jiřik bikesportmohelnice  
96 Josef Fučík Rohozec Amulet team  
97 Adéla Teclová  
98 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička  
99 Josef Koloc KCL Kooperativa-Svijany  
100 Igor Jermolajev CK Vinohradské Šlapky  
101 Tereza Holubová Holoubek racing  
102 Arnošt Zikmund ZIRA TEAM  
103 Josef Říha Mastercam-loko Praha  
104 Jiří Šrejma AXON Sport Team  
105 Jan Mlynář Cyklo Jiřička  
106 Veronika Zikmundová ZIRA TEAM  
107 Tereza Vinšálková Hradecký Spinning Klub  
108 Jiří Tutsch CKKV PRAHA  
109 Lukáš Kuneš VSK Humanita Praha  
110 Miloslav Šustr Ricoh Impromat  
111 Pavlína Vejvodová SCK Asteria Dubí