Novinky

říjen 10 2022

V září výsledky i oslavy

10.10.2022

Měsíc září se ze slávistického hlediska skutečně povedl. A to hned v několika závodech. 6.9. se v Plzni Na Rapidu konala VC 130 let cyklistiky ve Slavii. Jiří Hledík obsadil jako nejstarší účastník 3. místo v kategorii nad 55 let. Dařilo se však i ostatním. Karel Kopr si z Mistrovsví ČR Masters na dráze přivezl stříbrnou medaili a celkově napříč všemi věkovými kategoriemi obsadil 4.místo ve stíhačském omniu. V pěkných výsledcích pak pokračoval 13.9., kdy v 11. díle Giant ligy vyhrál kategorii Masters. Medailové umístění opět v kategorii Masters obsadil na horských kolech Jan Kučera, který byl osmý v tradičním závodě Ocelák, což v kategorii nad 50 let představovalo 3. místo. 2. místo v kategorii pak ještě obsadil na závodě Novopacký MTB maraton. Dobře jezdila i dvojice juniorů, která sice na medaile nedosáhla, ale jejich výsledky jsou pro nás nadějí do budoucna. Tradiční přehled výsledků naleznete jako vždy níže.
Děkujeme za podporu a jako poděkování za přízeň, vás srdečně zveme na Slávistický týden s cyklistikou. Ten začíná 28.10. závody v pražském Motole.
Poslední říjnovou sobotu a neděli vás zveme na cyklojízdy ze Slávie na místa posledního odpočinku našich významných členů Hausmana a Haupta sraz vždy v 9:00 před stadionem Slávie v Edenu. Ve čtvrtek 3 .listopadu, pro vás máme připraven slavnostní narozeninový večer ve Strašnickém divadle a první říjnovou sobotu vás ČKV zve na tradiční ukončení cyklistické sezóny na Letné – Pražská míle.

2.9. Mistrovství ČR Masters ve sprinterských disciplínách: K. Kopr 15. místo
3.9. Mistrovství ČR Masters ve stíhačských disciplínách: K. Kopr 4. místo absolutně, 2. místo kat M45
3.9. Tour de Zeleňák: J. Marek 34. místo, J. Machát 56. místo
4.9. Český pohár Juniorů Ostrava: J. Mayer 35. místo
4.9. Extraliga Masters Svijany: 6. místo J. Machát
6.9. VC 130 let cyklistiky ve Slavii: 3. místo J. Hledík kat. M55, K. Kopr, J. Machát a J. Mayer dojeli v hlavním pelotonu bez určení pořadí (závod předčasně ukončen pro nepřízeň počasí)
10.9. Extraliga Masters Pardubice Časy: 5. místo K. Kopr M45
13.9. GP Inkomo 11. díl Giant liga Plzeň: 1. místo K. Kopr Masters, 7. místo J. Mayer, 9. místo J. Machát (oba junioři)
17.9. Novopacký MTB Marathon: 2. místo J. Kučera Masters M50
20.9. GP Duratec 12. díl Giant liga Plzeň: 6. místo K. Kopr Masters, 12. místo J. Mayer (junioři)
25.9. Ocelák Sázava: 3. místo J. Kučera Masters M50 (8.místo v absolutním pořadí)