Novinky

květen 4 2021

Duben

4.5.2021

Uplynul další měsíc s mnoha zákazy a spoustou dalších omezení naší činnosti. Vzhledem k okolnostem, jsme tak absolvovali pouze 6 závodů. I tak jsme rádi, že jsme i v této nelehké době dokázali závodit a předvést naše výsledky ze zimní přípravy.

Zejména bych rád vyzdvihl výsledky našeho mládí, konkrétně Jakuba Mayera (kadet) a Jakuba Macháta (junior), kteří se shodně zůčastnili 4 závodů a téměř vždy se vešli na stupně vítězů. Jakub Mayer vyhrál dva závody do vrchu, ale smůlu měl v právě uplynulém víkendu, kdi si hned v sobotním kritériu přivodil lehká zranění, ale hlavně zničil kolo, což ho znevýhodnilo i v neděli, takže nakonec tyto významné evropské závody nedokončil. Za zmínku stojí i výsledky Jakuba Macháta, který byl jednou první: 62. ročník závodu do vrchu Hřebenka a v Otevřeném Slávistickém přeboru v časovkách obsadil 2. místo. Tradiční přehled výsledků naleznete jako vždy níže. Chceme vám moc poděkovat za podporu a budeme se těšit opět za měsíc u dalšího přehledu.

3.4. Měchenice-Praha-Měchenice: 1. místo Karel Kopr, 2. místo Michal Menšík, 3. místo Jakub Machát
10.4. Do vrchu Točná: 1. místo Jakub Mayer, 2. místo Karel Kopr, 3. místo Jakub Machát
17.4. 64. ročník do vrchu Hřebenka: 1. místo Jakub Machát, 2. místo Karel Kopr, 3. místo Petr Čáp
24.4. Do vrchu Žampach: 1. místo Jakub Mayer, 2. místo Ruda Novák, 3. místo Ondřej Beran
1.5. a 2.5. Grand Prix West Bohemia: Jakub Mayer DNF
1.4. až 28.4. Otevřený Slávistický přebor v časovkách: 1. místo Karel Kopr, 2. místo Jakub Machát, 3. místo Jakub Mayer (všichni KC Slavia Praha)