Novinky

červenec 20 2020

Necelý měsíc do VC Temelína

20.7.2020

Kolotoč závodů se už v ČR rozjel na plné obrátky. Stejně by se dal označit i průběh příprav Velké ceny Temelína. Poslední obavy, zda a v jakém rozsahu bude možné v létě pořádat veřejné akce, snad byly rozptýleny a my počítáme s formátem závodu tak, jak jsou na něj závodníci z posledních let zvyklí.

Obavy, že se na Temelíně bude závodit bez dětí a nebo jen na dlouhé trase jsme definitivně smetli ze stolu.
Dokonce letos můžeme oznámit jedno významné rozšíření doprovodného programu. Na Temelíně se totiž podařilo zorganizovat autokino. Promítá se v průběhu celého léta a nejinak tomu bude i v páteční a sobotní večer našeho závodního víkendu. Takže zase o jeden pádný důvod více, proč se na jih Čech vypravit.

Samozřejmě již z minulých let platí, že se můžete těšit na sobotní časovku na 20 km, která se uskuteční tradičně na technickém okruhu v bezprostřední blízkosti temelínské elektrárny. V neděli potom bude na programu dopolední závod dětí a v pravé poledne vyšleme na trať s krátkým odstupem jak účastníky hlavního závodu na 100 km tak ty, kteří raději zvolí kratší 43km variantu.

Kvalitní zabezpečení trati je pro nás jednoznačnou prioritou. Všechny závody se proto uskuteční na tratích s úplným vyloučením silničního provozu.

Velmi si vážíme toho, že nás naši partneři ani v časech, které ekonomickému růstu příliš nepřejí, neopouštějí. Takže i letos budeme schopni nabídnou zajímavé finanční i věcné odměny.

Velkým tématem byl také chod kanceláře a způsob přihlašování. Zde bychom (nejen) z hygienických důvodů chtěli na všechny apelovat, aby se snažili vyřídit, pokud možno, veškerou agendu na dálku z domova. Elektronický přihlašovací formulář bude aktivní ještě v předvečer závodního víkendu a došlé platby startovného naposledy zkontrolujeme také až těsně před závody – tedy v pátek večer. Doufáme, že vyplňování papírových formulářů a hotovostní platby s přirážkou přímo v kanceláři budou naprostou výjimkou.

Více na http://kcslaviapraha.cz/velka-cena

V srpnu se na viděnou těší

pořadatelé z KC Slavia Praha