Novinky

červenec 8 2020

Červen- kola se roztáčejí

8.7.2020

Červen je za námi a to znamená, že se s vámi chceme podělit o naše výsledky.. Zatímco v květnu jsme ještě museli improvizovat, v červnu již závodíme normálně. Konkurence na domácích závodech silně stoupla hlavně díky zrušení většiny mezinárodních podniků. Přestože jsme v červnu žádný závod nevyhráli, považuji naše výsledky za vynikající. Vždyť kdo může říci, že skončil třeba jen dvě místa za Vakočem, Štybyrem či Kreuzigerem. Nepříjemné však je, že zrušení zahraničních podniků postihlo i nás. Nejvíce na to doplatil Jiří Hledík, který byl ve světovém poháru Masters na 2. místě. Světový pohár stejně jako MS byli pro letošek zrušeny. Příjemné naopak je, že i v této době se rozšířili řady našich podporovatelů. Firma Rotlehner – pracovní plošiny s.r.o, nám zdarma vyrobila cyklistickou zahrádku. Mnohokrát děkujeme. Tradiční přehled naleznete jako vždy níže. Opět za měsíc se vám znovu přihlásíme. Děkujeme za podporu a nezapomeňte, že již za 39 dnů startuje další ročník VC Temelína.

Nejpozději v srpnu nashledanou !

6.6. UAC Chýně: 3. místo R. Mašín, 22. místo K. Kopr 5. místo, 56. místo J. Marek
9.6. IL Sano cup Plzeň: 14. místo K. Kopr, J. Hledík a M. Menšík DNF
13.6. Nova MTB cup Sázava: 14. místo J. Kučera, 27. místo R. Mašín, 30. místo M. Menšík, J. Marek DNF
16.6. IL Sano cup Plzeň: 34. místo O. Beran, J. Hledík DNF
23.6. IL Sano cup Plzeň: 22. místo K. Kopr, J. Hledík DNF
27.6. BULLS MTB Maraton Kukle: 4. místo J. Kučera
28.6. ZAL Lopatárna Plzeň: J. Hledík 16. místo, K. Kopr 6. místo
30.6. IL Sano cup Plzeň: 32. místo O. Beran, J. Hledík DNF

PS: O tomto víkendu jsme jeli 3 závody UAC. Bohužel na tom třetím si přivodil vážné zranění Roman Mašín (průběžně druhý v kategorii do 30 let). Děkujeme mu za vzornou reprezentaci týmu a přejeme brzké uzdravení.