Novinky

červen 1 2020

Otevřený květnový slávistický přebor za námi

1.6.2020


Květen skončil a s nimi i mnohé zákazy. Konečně začínáme normálně závodit. V květnu však náš klub vyhlásil a uspořádal seriál čtyř časovek s názvem Otevřený slávistický přebor v časovkách. Jelo se na tradičních místech cyklistické historie. Ať již se jednalo o Jesenickou časovku nebo závod do vrchu Žampach. O to více nás těší, že ve třech případech padl traťový rekord. Ten momentálně drží absolutní vítěz seriálu Pavel Jelínek z našeho klubu.

Pro všechny tratě byly vytvořeny segmenty na portálu Strava, takže si kdokoliv kdykoliv může trať zajet i v budoucnu. Nicméně naším cílem bylo vyplnit závodní pauzu a to se nám podařilo. Děkujeme všem účastníkům, kterých byla nakonec rovná třicítka, a samozřejmě i sponzorům a všem, kdo pomohli přebor uskutečnit.

Nezapomínáme samozřejmě ani na slíbené ocenění nejlepších. Jelikož zatím nebyla příležitost se hromadně sejít a výsledky vyhlásit, rozhodli jsme se, že věcné ceny pro deset nejlepších v celkovém pořadí předáme 15.8. po skončení námi pořádané časovky jednotlivců na Temelíně.
Dále jsme vylosovali dva šťastlivce, kteří získávají startovné zdarma na VC Temelína. Jsou jimi Karel Petříš a Petr Hurych.
Budeme se na Vás v srpnu těšit

Sportu zdar.
Karel Kopr

Celkové výsledky
Výsledky 1. závod
Výsledky 2. závod
Výsledky 3. závod
Výsledky 4. závod