Přihláška / Startovní listina

Přihláška Velká cena Temelína 2017

Přihlášky přes interntet byly ukončeny. Další možnost bude v kanceláři závodu.

Startovní listina Velká cena Temelína 2017

St. č. Jméno Ročník Klub AMČR Sobota Neděle Tričko Stav
411 Baťka Michael 1971 Diablo sport C
Baudys Jiří 1952 E M2
409 Beneš Martin 1973 CT Weber C C
Beran Ondřej 1989 KC Slavia Praha ČVUT Fsv A A L
Bilek Miroslav 1963 CSK Markus D
Bílý Pavel 1972 Čenkov C M2 M
Bittner Jakub 1994 PUSKINAK.CZ UP A A
Blažek Jiří 1961 Sportcycling Mariánské Lázně D
Bouček Jakub 2001 CK Příbram FANY GASTRO M3 M3
221 Bouša Jiří 1993 Velo Club Tábor A
660 Brehovská Lenka 1984 Bike Team Vodňany Z Z
Buksa Dominik 1990 Future cycling team UP FTK A
Bumbalek Frantisek 1973 SYMBIO+ CANNONDALE M2
520 Buřič Karel 1958 Cyklo Kohout D D
423 Cirkl Petr 1971 Velo Club Cirkl ČB C C
Čer Tomáš 1983 BikeStyle.cz B
Červený Petr 1973 M2
Doležal Jiří 1992 Nejlevnější PNEU Cycling UK MFF A A
Dolinová Zuzana 1992 Open Cycling Academy VUT FA Z
Domanský Martin 1980 B
507 Dvořák Josef 1962 Kola BSP Planá N.Luž. D D L
206 Eremka Petr 1987 Cycling Team Basso B
508 Feferle František 1961 Velo Club Cirkl Č. Budějovice D D M
Filip Martin 1976 Lišov M2 L
Forman Tomáš 1988 Ethic Sport - Prestige A
Frkal Jakub 1994 Tj Sigma Hranice VŠB - TU A A
Gargelová Tereza 1989 TJ Uničov UP FTK Z Z
Gotthard David 1976 CYCLING BRNO C C
Homolka Jiří 1961 Dům barev Český Krumlov D
Horky David 1973 RC Herpersdorf C C
Hořejší Josef 1995 Author Team Stupno ZČU - Fakulta strojní A A M
Chararalambidis Denis 1998 CK Příbram FANY GASTRO A A
Chlupáč Dominik 1993 Lawi - Author Cycling Team MU FSpS A
Jerhot Jakub 1986 M1 M
Ježek Jiří 1974 Team DUKLA Praha C C
407 Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička České Budějovice C C M
400 Juráň Karel 1974 Diablo sport Český Krumlov C C
Kadlecek Frantisek 1974 symbio+cannondale M2
Karas Jaroslav 1982 SYMBIO+ CANNONDALE M1
Klabouch Petr 1999 Velo-Club Cirkl ČB M4 M4
Klabouch Jan 1959 AC Sparta cyklink akademy D D
607 Klíma Zdeněk 1955 Velo club Tábor E
Kohout Michal 1996 Team Dukla Praha ČZU A
Kokoška Pavel 1978 AC Sparta Praha Cyklo Akademie B B
Kolda Pavel 1979 M1
Koliha Jiří 1963 Cyklo Dobronice D M
Korecký Štěpán 1996 A
Kouba Tomáš 1969 Velo Dvořák M2
Koukal Štěpán 1992 PUSKINAK.CZ MU FSpS A A
658 Kozáková Lucie 1989 CBC team VŠTVS Palestra Z Z2
408 Krátký Vladan 1973 Cyklo Jiřička C C L
Krhut Jan 1995 VUT FP A
426 Kříž Martin 1973 Velo club Tábor C C
Kuba Karel 1999 CK Příbram FANY GASTRO M4 M4
Kuchař Pavel 1983 M1
Kutiš Martin 1997 GS cyklo team Jistebnice A
Kyselák Vít 1993 SYMBIO+ Cannondale A
Laňka Karel 1968 Písek C
Lant Antonín 1994 Team Forman Cinelli VŠB-TU A
Lloyd Duncan 1967 Chapeau Cycling Club D M2
Malán Petr 1995 AC Sparta Praha ZČU - Fakulta Ekonomická A A
Martin Vlach 1971 C
420 Míka Oldřich 1968 Galaxy Cyklošvec C
Minka Jakub 1994 Symbio+ Cannondale JU A A
Mohelský Lukáš 1981 M1
Mondlová Kateřina 1994 ČS SPECIALIZED Junior MTB Team JU PF Z Z
Neset Jan 1986 IN-LIFE cycling team B B
225 Novotný Oldřich 1991 CT Weber ZČU - Fakulta právnická A A
Osenský Robert 1980 B
501 Pechouš Miroslav 1966 SB Cyklo Olympia D D L
Peszat Luboš 1978 PREMIUM ETHICSPORT B
Peták Jakub 1994 Bike team Vodňany A M1 M
Píša Václav 1978 ČSOB B
310 Pivoňka Václav 1985 SB Cyklo Olympia B B M
312 Ploner Robert 1977 C
Plšek Radek 1982 RoNaKol Pravíkov M1 M
Plundrák David 1988 BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY A
Pokorný Marek 1976 FC Vidličky Písek C
Pokorný Ladislav 1976 Hisport team C
Popp Jan 1992 Hnízdil team ČZU - Fakulta životního prostředí A S
Probst Jirka 1958 Bike and surf team M2
315 Průcha Bedřich 1973 Velo Club Cirkl Č. Budějovice C C
Průša Jan 1980 Cyklo Extra Cannondale Team M1
Ress Tomáš 1977 KC Brno C C
301 Rotbauer Tomáš 1983 CT Weber B B M
Rotterová Aneta 1996 Cyklistika Uničov UP Z Z
518 Roučka Ladislav 1963 SB Cyklo Olympia D D
Ryba Jan 1995 AC SPARTA PRAHA ZČU fakulta ekonomická A A
Rydval Michal 1974 CK Vinohradské Šlapky C M2
Řehoř Aleš 1989 Open Cycling Academy A
Sedláček Vojta 1999 CK Příbram FANY GASTRO M4 M4
Schuran Michal 1996 AC Sparta Praha cycling akademie UK FTVS A
510 Schwarz Karel 1961 Cyklokohout D D
Skořepa Petr 1995 Whirlpool Author Junior Team UK PF A
Skořepa Petr 1995 Whirlpool Author Junior Team UK PF A A
Stolařík Tomáš 1994 Lowell Pro Šafrata team Bohumín VŠB TU A
Stošek Martin 1994 Symbio+ Cannondale Team JU A
Strnad Ivo 1964 BMC CZ Racing team M2
Stropnický Ondra 1987 PRODOLI Racing Team M1 M
Suchý Jaromír 1981 Mons Carbon B L
Široký Roman 1962 Reality-Široký D L
Škoda Jan 1973 SPSVD Jistebnice C C
Šmejkal Jiří 1976 Kola BSP Planá nad Lužnicí M2
Šmíd Robert 1978 CYCLING BRNO B B M
Šrejma Jiří 1948 Bavorák E
Šrejma Marek 1975 Bavorák C
405 Švadlena Petr 1972 Velo club Tábor C C S
Tajtl Tomáš 1975 Prodoli racing team C M
Thuma Miroslav 1992 Dexter Cycling CVUT FS A A
Ticháčková Klára 1995 UK PedF Z
Toman Vojtěch 1996 Premium Ethicsport A
Tvrz Lukáš 1994 FOR BIKES cycling team ČZU A A
202 Valenta Michal 1987 Cyklo Jiřička B B
Vaníček Šimon 1999 Expres CZ - Merida team Kolín M4
Vaníčková Elena 1996 Expres CZ - Merida team Kolín MU PřF Z Z
Vavroch Štěpán 1985 B
Viktora Jan 1978 SB Cyklo Olympia B M1 M
Viktorin Václav 1993 AC Sparta Praha ZČU A A
205 Vlášek Josef 1969 diablo sport C C
Vodička Václav 1972 CYCLING BRNO C C
Vojtěch Jonáš 1989 AC Sparta Praha UK MFF A
Vondráček Jan 2003 CK Příbram FANY GASTRO M3
600 Vopat Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov E E M
319 Vopat Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov B B L
Vrbka Tomáš 1965 Cyklo ATOM cycling team D M2 M
215 Zástava Pavel 1987 Bike Team Vodňany B B
Zeman Jiří 1978 M1
333 Zikmund Petr 1983 CT Weber B B
608 Zlámalík Jaromír 1956 Cyklo Jiřička E
404 Zobal Petr 1972 AC Křešice C C
522 Zrnečko Michal 1964 Diablo Č. Krumlov D