Přihláška / Startovní listina 2020

Přihláška Velká cena Temelína 2020

Přihlášky přes interntet byly ukončeny. Další možnost bude v kanceláři závodu.

Startovní listina Velká cena Temelína 2020

St. č. Jméno Ročník Klub AMČR Sobota Neděle Elite Tričko Stav
666 Adámková Dana 1980 Diablo sport Český Krumlov Z Z
Andreas Dominik 1993 M1
BARTONEK KAREL 1965 D
Bartošová Denisa 1992 Cyklotým Teamsport Havířov Z
Bayer Tomáš 1973 M2
444 Belfín Jiří 1975 KOVO BELFÍN cyklo team C
Beňo Ladislav 1976 RESOLUTION TEAM C
Blaho Martin 1999 Prestige Cycling Team UP FTK A
Blažek Jiří 1961 Ski nordic Mariánské Lázně D
Blümel Tomáš 1991 Rafkarna IDEA Cycling Team A
Bouda Jan 1991 Jiskra Třeboň A
Brňák Jan 1996 Team Cyklotrener ŠAVŠ A
615 Buřič Karel 1958 Cyklo Kohout multicar-cb E E
Czapla Michał 1994 A
Částka Kryštof 1977 ABC Team Železná Ruda C
Černohorský David 1996 VIPRO cycling team FTVS UK A
Čunderlová Daniela 1997 Mapei Merida Kaňkovský Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci Z Z
Davies Joshua 1997 Rafkarna Idea Cycling Team A
671 Doležalová Hana 1977 Ac Sparta Praha Z Z
Dostalík Jan 1971 M2
Drábek Zdeněk 1978 DZ BEX CYCLING TEAM C C
Dvořák Jan 1974 C C L
437 Dvořák Jan 1979 SpectrumBike ČB C
233 Dychtl Michal 1993 A A
508 Feferle František 1961 Čistý sport D D M
Fiala Petr 1995 AC Sparta Praha A
Filip Martin 1976 Lišov M2
Filip Jakub 1994 Velo-Club Cirkl České Budějovice A
Fitzinger Patrik 1995 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl A
Gaubitzer Michael 1983 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl B
Gdula Tomáš 1997 Decathlon Czech Team České vysoké učení technické v Praze A
Gotthard David 1976 Rafkarna IDEA Cycling Team C
Hála Lukáš 1994 Open Cycling Academy MU FSpS A A
529 Halamka Jiří 1964 CK Kramolín D
Halík Jaroslav 1971 Veloservis Team C
Havel Josef 1982 STATIKA J.S.K.K. B
Helis Luděk 1996 MU FSpS A
Heřmanovská Hana 2000 Andy Schleck Cycles - Immo Losch VŠE Z Z
427 Hlaváč Jan 1979 CBC Team C
Holan Petr 1988 CT Weber B
Hopfgartner Paul 1990 ARBÖ headstart ON Fahrrad B
412 Horký David 1973 RC-H 1919 Nürnberg C C
Hradecký Jaroslav 1996 SportRaces Cycling Team UJEP A A
Hrádek Martin 1976 COPR TJ PŘEŠTICE C
Hrstka Jan 1994 Rafkarna IDEA Cycling Team A A
Chadim Václav 1980 Haka Racing Team C M
Chlupáč Jan 1994 Sportovní Klub MS Auto UHK A
Chmelík Jan 1982 KOLA VAŠEK & SEVERÝN HLINSKO B
Janda Tomáš 1972 Cyklo Atom C
Janoušek Hynek 1977 Betri C
Janů Martin 1974 Silný team Uničov C
320 Jelínek Pavel 1984 KC Slavia Praha B B
Jerhot Jakub 1987 BK Nezmar B B M
525 Ježek Kamil 1968 CK - Kramolín D
513 Ježek Martin 1966 3M D D
Jílek Petr 1981 RESOLUTION TEAM B
407 Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička Litvínovice C C
Jiřík Zdeněk 1959 Bikesport Mohelnice E E M
215 Joza Miroslav 1995 Cyklo Kohout Multicar-CB VŠO A A
400 Juráň Karel 1974 Diablo sport Český Krumlov C C
Kadlec Jakub 1997 Velosport Valenta Scott Team VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. A
Kalojíros Tomáš 1994 AC Sparta Praha Cycling A
616 Klabouch Jan 1959 AC Sparta cykl. akademy E E
625 Klíma Zdeněk 1955 AK OLYMP Brno E
514 Kloub Martin 1967 CB Trauma D D
229 Koblic Radek 1993 CT Weber A A
401 Kocian Aleš 1973 Cykjo Kohout-Multicar C
kocurek Jaroslav 1981 Středeční monumenty B B
Köfalvi Michael 1974 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl C
613 Kohout Ladislav 1958 Cyklo Kohout Multicar CB E
Kolberger Philipp 2002 Intersport Mühl4tler Biketeam M1
Kolda Pavel 1979 M2
Kolláriková Jana 1984 Běžecký klub Bechyně Z2
Konášek Václav 1986 RASTY team! M1
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice B M1
505 Kopic Petr 1965 Cyklo Jiřička D
Koprnický Kamil 1966 LAPIERRE SWEEP D
Korecký Štěpán 1996 A A
Kořenský Jan 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR M1
657 Košecová Miroslava 1984 Čistý sport Z2
Koudelka Filip 1991 Koustyle A
Koukal Pavel 1969 M2
408 Krátký Vladan 1973 Cyklo Jiricka C C
Kraus Václav 1984 Čistý sport B
523 Krbec Tomáš 1969 Diablo Český Krumlov D
Kresta Jan 1980 UJEP C C
Křešťák Filip 1990 B
213 Kudlák Tomáš 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens A A
Lacina Jan 1995 UJEP A A
Lang Philipp 1992 Arbö Headstart ON-Fahrrad A
Malán Petr 1996 AC Sparta Praha Fakulta Ekonomická, ZČU A
Malík Tomáš 1984 Sportovní klub MS Auto B
Marek Jan 1998 KC Slavia Praha ČVUT FSv A
653 Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička Z Z
526 Matoušek Bohumil 1970 CK Kramolín D D
Matoušová Michaela 2000 Elitavers Jihlava Z S
Matura Matěj 1994 MU FSpS A
Mayer Daniel 1997 KC Hlinsko Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou A
336 MIKULÁŠEK Michal 1981 CK Kralomín B B M
668 Milec Jiřincová Jana 1986 Z Z
Minaříková Klára 2003 Biketime Bulls Písek Z2
Minaříková Klára 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor Z
334 Mlynář Jan 1988 Cyklo Jiřička B B L
Modlitba Vojtěch 1996 CK Příbram Fany Gastro A
227 Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis A
434 Novák Vladimír 1972 Hůrka C C
Novotný Oldřich 1991 CT WEBER A
Ochsenhofer Peter 1987 ARBÖ headstart ON Fahrrad B
524 Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha D
Pany Irene 1973 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Z
315 Pech Jan 1989 B B
620 Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička E E L
Peták Jakub 1994 Bike team Vodňany M1
Petr Ondřej 1997 UJEP A A
Petříš Karel 2002 M4 S
Píša Václav 1978 Velo club Cirkl České Budějovice M2
Pivec Vlastislav 1971 JH cycling C M2
447 Plánička Jaroslav 1977 Kovo Belfin cyklo team C
406 Plechata Radek 1977 Velo club Tábor C C
430 Ploner Robert 1977 RPR Římov C C
Plšek Radek 1982 Temelín M1
Primas Aron 1998 Felák (jezdím sám, ale ať tam něco je napsané) ČVUT FEL A A
445 Průcha Bedřich 1973 Bikeheart C C
Radouch Antonín 1993 A
673 RANDOVÁ Iveta 1972 CK Kramolín Z Z
Rautner Friedrich 1972 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl C
Ress Tomáš 1977 SPORT IMPORT C C
Rost Mikolas 1983 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl B B
Rubeš PaveL 1973 - C
Rugovac Denis 1993 AC Sparta Praha A
Růžek Michal 1999 Cyklo Pokr Pardubice A
Růžička Luboš 1959 E
Ryba Jan 1995 AC Sparta cycling z.s. ZČU A A
Rydval Michal 1974 AC Sparta C
Řezník Šimon 2000 AC Sparta Praha A
Říha Josef 1959 Mastercam loko praha E
Sejkora Josef 1971 C
Sekyrka Tomáš 2001 M1
Semerád Josef 1969 Sportovní klub MS AUTO D M2
Schühler Tomáš 1994 AC SPARTA PRAHA A
Schuran Michal 1996 CK Příbram Fany Gastro UP FTK A A
Skřeček Robert 1962 CYCLING BRNO D
Slámová Denisa 2000 Z Z
Slaník Martin 1970 Lapierre D
Sondor Jozef 1980 Středeční monumenty C
Sova Ondřej 1981 MTB Šumava Riders B
Stockmeyer Fabian 1991 ARBÖ headstart ON Fahrrad A
Stöhr Jan 1991 AC Sparta Praha cycling A
Stöhr Pavel 1991 Cycling academy Trenčín A
Stratil Martin 1975 C M
530 Strnad Ivo 1964 CKKV Praha D
STRNADOVÁ Alexandra 2001 CK Příbram - Fany GASTRO Z Z
Suchý Jaromír 1981 WWW.RadyneBike.cz B B
Šlaj Jiří 1984 UJEP B B
Šmejkal Jiří 1976 Kola BSP Planá nad Lužnicí C
Šmíd Pavel 1962 WestRock D
Šňupárek Václav 1995 Team Novo Nordisk Development UK FTVS A A
Šorm Jiří 1997 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. LÉKAŘSKÁ FAKULTA UK Praha A A
Šrain Jiří 1979 Dexter Cycling C C
Štěpanovská Eva 1994 Quintbike.cz UPA, FCHT Z Z
Švihálková Tereza 1999 ČEZ Cykloteam Tábor PřF UK Z
Tachezy Tomáš 1953 E
Tajtl Tomáš 1975 CSK MARKUS C S
Thaler Jürgen 1968 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl D D
Timko Martin 1994 A
Trčková Daniela 1998 Restore cycling UK, FSV Z Z
Trejtnar Ladislav 1992 Tempari A
521 Tuma Roman 1965 D D L
Tvrz Lukáš 1994 Team Bikehouse ČZU A
Tvrz Matěj 1999 Team Bikehouse ČZU A
Uhlíř Lukáš 1989 B B
Ungermanova Elizabeth 1999 Auto Škoda Mladá Boleslav TUL Z
Valenta Michal 1987 Cyklo Jiřička B
Vaníčková Tereza 2000 IVAR CS AUTHOR team VŠTVS Palestra Z
Vejrostová Hana 1983 Z2
Vendolský Petr 1977 Force KCK Zlín C
Veselka Lubomír 1978 SAK Rumburk C M2 L
Veselý Pavel 1981 Sportovní klub MS auto B
Vinšálková Tereza 1978 Hradecký Spinning Klub Z Z
Vítek Roman 1969 D L
443 Vlk Karel 1980 CK Kramolín C
Vodička Lukáš 1963 CK Omlazení.cz D
Vodička Václav 1972 CYCLING BRNO C
Vojtěch Jonáš 1989 LAWI Stars - GIANT B
600 Vopat Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov E E
319 Vopat Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov B B
442 Voráček Jiří 1979 CK Kramolín C
Vrbka Tomáš 1965 Cyklo Atom D D
Vyplel Jakub 1980 Author Team Stupno C
Wohl Pavel 1997 Cykloakademie Sparta Praha VŠTVS Palestra A
Zadáková Klára 1988 SportRaces Cycling Team Z
Zavadil Libor 1975 Cyklo Atom cycling team C
Zellner Gerald 1993 Intersport Mühl4tler Biketeam M1
Zezula Tomaš 1980 Bike club Svitavy C C L
Zezula Tomaš 1980 Cycling Brno C C L
404 Zobal Petr 1972 Galaxy Cyklo Švec C C M